Szkolenie z przedłużania rzęs metodami 2d, 3d Miu Lashes

Szkolenie z przedłużania rzęs metodami 2D, 3D Miu Lashes – rzęsy objętościowe

Szkolenie z przedłużania rzęs metodami 2d, 3d Miu Lashes - metody objętościowe

OPIS SZKOLENIA

Szkolenie z przedłużania rzęs metodami 2D, 3D  (metody objętościowe) skierowane jest przede wszystkim do stylistek z doświadczeniem w aplikacji rzęs metodą 1:1. Metoda ta wymaga doświadczenia w pracy z pęsetą i posiadania podstawowej wiedzy z zakresu aplikacji rzęs. Umożliwia ona kreowanie całego wachlarza stylizacji od bardzo naturalnych po spektakularno – teatralne. Idealnie sprawdza się w przypadku ubytków oraz uszkodzeń w naturalnych rzęsach. Uwielbiana przez gwiazdy nie tylko polskiej sceny.

Wykorzystywane są do niej cieniutkie rzęsy jedwabne, które są praktycznie nieodczuwalne. Metoda ta jest doskonała na wyjątkowe okazje, sesje zdjęciowe lub dla osób, które lubią się wyróżniać 🙂  Efekt utrzymuje się 5-6 tygodni (dla ciągłego efektu powinno uzupełniać się rzęsy co 4-5 tygodni).

Jeśli chcesz oferować swoim klientkom najwyższą jakość usług to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Szkolenie Indywidualne z przedłużania rzęs metodami 2d, 3d  – informacje szczegółowe

Szkolenia składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Teoria przedstawiana podczas szkolenia skupia się nie tylko na aspektach związanych z przedłużaniem rzęs, ale również na stylizacji oka, poprawianiu mankamentów, narzędziach niezbędnych do aplikacji, przeciwwskazaniach  i marketingu.

Część praktyczna dzieli się na ćwiczenie pracy z pęsetą oraz na aplikację na modelce. Praktyczne wykonanie rzęs trwa tak długo, aż efekt jest zadowalający zarówno dla kursanta jak i instruktora. U nas masz pewność, że nikt nie wyprosi Cię ze szkolenia ponieważ jego czas dobiegł końca. Trenujemy tak długo, aż się nauczysz. Robimy to po to, abyś po szkoleniu czuła, że jesteś gotowa na rozpoczęcie własnej działalności stylizacji rzęs.

Po szkoleniu również jesteśmy do Twojej dyspozycji – mailowo oraz telefonicznie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania, które naturalnie pojawiają się na początku zawodowej kariery.

Profesjonalny kurs przeprowadzany jest według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki.

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestników. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora. Kurs trwa jeden dzień. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Stylisty Miu Lashes, który daje prawo wykonywania zawodu.

Dowiedz się więcej lub zapisz się na szkolenie:
[email protected]