Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1 Miu Lashes


Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1 Miu Lashes

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1 Miu Lashes

OPIS SZKOLENIA

Przedłużanie rzęs metodą 1: 1 to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić rzęsy naturalne klientki. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu jedwabnych rzęs, „włosek po włosku” tak, by uzyskać spektakularny efekt. Rzęsy utrzymują się około 4-6 tygodni jednak dla najlepszych efektów uzupełnianie zalecane jest co 3-4 tygodnie. Rzęsy można nosić długofalowo i nie wpływają one stan powiek ani rzęs. Sugerowana cena zabiegu zaczyna się od 200 złotych.

Na fotografii widoczna jest praca kursantki wykonana podczas szkolenia z przedłużania rzęs mętodą 1:1 Miu Lashes.

Szkolenie Indywidualne z przedłużania rzęs metodą 1:1  – informacje szczegółowe

Szkolenia składają się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Teoria przedstawiana podczas szkolenia skupia się nie tylko na aspektach związanych z przedłużaniem rzęs, ale również na stylizacji oka, poprawianiu mankamentów, narzędziach niezbędnych do aplikacji, przeciwwskazaniach  i marketingu.

Część praktyczna dzieli się na ćwiczenie pracy z pęsetą oraz na aplikację na modelce. Praktyczne wykonanie rzęs trwa tak długo, aż efekt jest zadowalający zarówno dla kursanta jak i instruktora. U nas masz pewność, że nikt nie wyprosi Cię ze szkolenia ponieważ jego czas dobiegł końca. Trenujemy tak długo, aż się nauczysz. Robimy to po to, abyś po szkoleniu czuła, że jesteś gotowa na rozpoczęcie własnej działalności stylizacji rzęs.

Po szkoleniu również jesteśmy do Twojej dyspozycji – mailowo oraz telefonicznie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania, które naturalnie pojawiają się na początku zawodowej kariery.

Profesjonalny kurs przeprowadzany jest według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki.

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestników. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora. Kurs trwa jeden dzień. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Stylisty Miu Lashes, który daje prawo wykonywania zawodu.

Dowiedz się więcej lub zapisz się na szkolenie:
[email protected]