Chat with us, powered by LiveChat

O nas

PROcosmetics

Dostawcy Piękna

Marka Procosmetics istnieje na polskim rynku od 2010 roku. Wszystko zaczęło się od marzenia… Na początku były szkolenia, świat makijażu i malutka hurtownia w piwnicy domku w okolicach centrum Wrocławia. Dziś PROcosmetics to również domek, nieco większy – i w nieco innej części tego samego miasta. Od marzenia zaczęło się również rozpędzać… w 2014 roku.

Od tamtego czasu ciężko pracujemy, aby dostarczać Wam wysokiej jakości produkty i usługi – zarówno w sferze dbania o piękno jak również edukacji. W naszej siedzibie we Wrocławiu odbędziesz kurs przedłużania rzęs, kurs stylizacji paznokci lub skorzystasz z zabiegów – w tej chwili w ofercie profesjonalna stylizacja paznokci oraz przedłużanie rzęs.

Jeśli chcesz zrobić zakupy – zachęcamy do zapoznania z jedną z dwóch naszych marek własnych – PROnail dla stylistek paznokci oraz Miu Lashes dla stylistek rzęs. Produkty obu marek, jak również wiele innych znajdziesz w naszym oficjalnym sklepie internetowym pod adresem https://sklep.procosmetics.pl . Zajrzyj, zapisz w ulubionych i zaglądaj często – w ostatnim czasie podwoiliśmy nasze wysiłki, aby dać Wam dostęp do jak największej ilości produktów.

Musisz wiedzieć, że w naszą pracę wkładamy całe nasze serca. Jeśli Ty również podzielasz nasze zamiłowanie do świata beauty – witamy w domu.

Zespół PROcosmetics